Вопросы и ответы


 • Умови участі у Бонусній програмі

  Робіть покупки в аптеках "Мед-сервіс", що беруть участь в Бонусній програмі, накопичуйте бонуси і використовуйте їх для оплати наступних покупок!

  Нарахування та списання бонусів відбувається за вказаним клієнтом номером телефону. Зареєструватися у Бонусній програмі можна на касі у фармацевта аптеки "Мед-сервіс". Нарахування бонусів починається з першої покупки.

  Розрахунок бонусів виконує система (автоматично). 1 бонус = 1 гривня. Бонусний відсоток від суми чеку становить 5%. У разі, якщо на товар перетинається кілька акційних пропозицій, то нараховується максимальний бонус з існуючих пропозицій. Позиції в чеку з встановленим прапором «Маркетингова акція» і «Товари з обмеженою націнкою» не беруть участь у списанні бонусів, проте бонуси накопичуються при покупці даних позицій.

  Максимальна знижка за рахунок списання бонусів становить 30%.
  Період для активації бонусів - 24 години після нарахування бонусу. 
  Період згорання бонусів - 90 днів після нарахування, якщо протягом заданого періоду учасник не використовує бонуси. У разі повернення товару бонуси, які були нараховані за покупку даного товару, списуються з клієнта.

  Шановні клієнти, звертаємо вашу увагу: ви автоматично переходите з програми «МС клуб» на Бонусну програму і можете накопичувати і списувати бонуси за номером телефону, раніше зареєстрованому в програмі «МС клуб». Просимо при здійсненні покупок перевіряти актуальність вашого номера телефону.

  У Бонусній програмі беруть участь всі аптеки бренду "Мед-сервіс".
  Подивитися адреси аптек можна в розділі "Всі аптеки" цього сайту. 

  Компанія "Мед-сервіс" залишає за собою право змінювати умови Бонусної програми, вказавши всі актуальні зміни в даному розділі.