01 Серпня 2022 року

27 років довіри


Шановні покупці, партнери, команда!

Вітаю усіх з
Днем народження компанії «Мед-сервіс»!

27 років національна мережа аптек "Мед-сервіс" працює для українців та на благо України. Всі ці роки ми прагнули зробити доступними медикаменти у кожному місті, від регіональних центрів до маленьких містечок. Завжди розвивали робочі місця та галузь. Допомагали тим, хто потребує. Працювали на благо та здоров'я наших громадян.

Цього року місія компанії набула нових сенсів: стояти в строю оборони нашої держави проти страшного зла! Робити свій внесок у перемогу, щоб жодний ворог не зруйнував те, що ми будували стільки років!

Під час війни стало зрозумілим, що наш колектив: працівники аптек, співробітники офісів та менеджмент – справжні герої! В кожному великі сила, сміливість та стійкість.

Я бажаю усім нам продовжувати старанно робити свою справу, не пускати до душі страхів та сумнівів, бо тільки так ми збережемо те, що маємо та зможемо побудувати своє майбутнє!

Життя триває, ми пройдемо всі випробування та аптеки «Мед-сервіс» відчинятимуть свої двері надалі, так, як вони роблять це вже 27 років!

Все буде «Мед-сервіс»!
Все буде «Україна»!


Олег Токарев,
Генеральний директор
і засновник компанії
«Мед-сервіс»

Інші новини