НАША ІСТОРІЯ


Будь-яка історія робиться людьми. Історія «Мед-сервіс» почалася з однієї людини, яка у 1995 році створила свою маленьку аптечну справу з невеликим статутним капіталом. Більш ніж за 25 років вона переросла в найбільшу мережу аптек України та стала справою життя для багатьох людей...

З моменту заснування наша компанія була лідером багатьох новаторських рішень. У 1997 році вперше в асортимент аптек включені супутні товари у вигляді дитячої продукції і якісної лікувальної косметики, що було абсолютним нововведенням для фармацевтичного ринку України. У 2003 році відкрита перша в країні аптека в форматі супермаркету. У 2010 році компанія «Мед-сервіс» досягла національного масштабу, ставши першою всеукраїнської аптечною мережею.

Сьогодні «Мед-сервіс» продовжує входити в десятку лідерів фармацевтичних мереж України. Наші аптеки представлені більш ніж в 102 містах і налічують понад 340 торгових точок. Ми - сервісна і технологічна мережа. Наш покупець може зробити покупку не тільки безпосередньо в аптеці, а й замовити товар через нашу інтернет-аптеку: online-apteka.com.ua, по телефону колл-центру 0 800 50 52 53 та на всіх сучасних інтернет-майданчиках. Сервіс, якість і довіру покупців залишаються головними пріоритетами компанії Мед-сервіс!

НАША МІСІЯ


АПТЕКИ «МЕД-СЕРВІС» - ТУРБОТА ПРО ЗДОРОВ'Я КОЖНОГО!

Ми прагнемо допомогти людям поліпшити якість життя, поєднуючи в нашій роботі великий досвід і найбільш передові фармацевтичні технології.

Більше 25 років компанія «Мед-сервіс» виконує соціально-значущі завдання - створює широку національну мережу аптек, роблячи доступними якісні та сучасні лікарські засоби, продукцію для здоров'я та краси; забезпечує висококласний сервіс, роблячи покупку максимально зручною для клієнтів; забезпечує якісну консультацію, залучаючи кращих фахівців аптечної справи.